Pròxims concerts

dimecres, 29 juny 2022
dim 29

Gertrudis

Rubí
21:30
dij 30

Anna Andreu, Germà Aire, Marialluïsa, Salvatge cor

Vilanova i la Geltrú
20:00
dij 30

Itaca Band, Marcel Lázara i Júlia Àrrey

Barcelona
20:30
dij 30

Joan Colomo, Orchestra Fireluche

Sarrià de Ter
21:00
div 01

El Pony Pisador

Riudarenes
19:30
div 01

Bigblack Rhino

Celrà
20:00
div 01

Carlota Flaneur, Intana, Mishima, Socunbohemio, The Bird Yel...

Vilanova i la Geltrú
20:00
div 01

La Tortuga Que Nunca Tuve

Tarragona
20:30
div 01

Cor Jove de l'Orfeó Sarrianenc

Barcelona
20:30
div 01

Judit Neddermann, La Ludwig Band

Fornells de la Selva
21:00
div 01

Maluks, Stay Homas, Suu

València
21:00
div 01

Crim, Roger Torné, The Anti-Patiks, Yule

Terrassa
21:40
div 01

Doctor Prats

Terrassa
22:00
div 01

Jordi Humet

Terrassa
22:30
div 01

Marta Shanti

Barberà del Vallès
23:00
div 01

Vienna

Montesa
23:00
dis 02

Ginestà, La Fúmiga, Stay Homas

Canet de Mar
16:00
dis 02

Joan Miquel Oliver, Quimi Portet, Èric Vinaixa

Gandesa
18:00
dis 02

Alanaire, Ariana Abecasis, Da Souza, La Ludwig Band

Vilanova i la Geltrú
18:00
dis 02

Falsterbo 3

Àger
19:00
dis 02

Joan Miquel Oliver

Celrà
20:00
dis 02

Oques Grasses

Canet de Mar
20:00
dis 02

Núria Graham, Phoac , b1n0

Terrassa
20:30
dis 02

Cronopios

Terrassa
20:30
dis 02

Mazoni, Sommeliers

Cervià de Ter
21:00
Anterior Següent

Concerts gratuïts

dimecres, 29 juny 2022
jun 29

Gertrudis

Rubí
21:30
jul 01

La Tortuga Que Nunca Tuve

Tarragona
20:30
jul 01

Crim, Roger Torné, The Anti-Patiks, Yule

Terrassa
21:40
jul 01

Doctor Prats

Terrassa
22:00
jul 01

Jordi Humet

Terrassa
22:30
jul 02

Núria Graham, Phoac , b1n0

Terrassa
20:30
jul 02

Cronopios

Terrassa
20:30
jul 02

Les Rencards, Los Malinches, The Oddballs, Les Lullies

Castell-Platja d'Aro
21:00
jul 02

Marta Shanti

Montmeló
22:30
jul 02

Hereus del Beat

Terrassa
22:30
jul 02

Sara Roy

Terrassa
23:00
jul 02

Cobla Orquestra Montgrins

Terrassa
23:55
jul 02

Adala, DJ Adri, Green Valley

Terrassa
23:55
jul 05

Oxigen

Cornellà del Terri
22:00
jul 06

Mazoni

Girona
20:00
jul 07

Mar Grimalt

Vilanova i la Geltrú
20:00
jul 08

Les pastes de la iaia

Igualada
19:30
jul 08

Falcon & Firkin

Barcelona
20:00
jul 08

Maruja Limón

Vilanova i la Geltrú
20:00
jul 08

Jean Jass

Pedreguer
20:00
jul 08

El Petit de Cal Eril

Calaf
20:30
jul 08

NORTHERN CELLOS

Palol de Revardit
20:30
jul 09

Electrogralla, Oumou Sangare

Vilanova i la Geltrú
20:00
jul 10

Joan Masdeu

Calaf
12:30
jul 10

Salvatge cor

Vic
19:00
Anterior Següent

L'altaveu.cat utilitza cookies (galetes) per oferir-te una millor experiència. Clicant "Accepto", consenteixes l'ús de galetes al teu dispositiu tal i com descrivim a la nostra política de cookies.