Pròxims concerts

dimarts, 15 octubre 2019
dim 15

The Sey Sisters

Barcelona
20:00
dim 15

Miquel Abras, Sau30

Barcelona
21:00
dim 15

Matt Simons

Barcelona
21:00
dim 16

Las Pastillas del Abuelo

Barcelona
20:00
dim 16

Chase Atlantic

Barcelona
21:00
dim 16

Laly Rodriguez, Samuel Arderiu

Barcelona
21:30
Entrades disponibles
dim 16

Canibal Sound System

Barcelona
23:59
dij 17

Khea

Barcelona
19:00
dij 17

Judit Neddermann

Girona
20:30
Entrades disponibles
dij 17

José Domingo, Xebi SF

Barcelona
21:00
Entrades disponibles
dij 17

Aurora & The Betrayers

València
21:30
dij 17

Drop Collective

Banyoles
22:00
Entrades disponibles
dij 17

Cupcake, Milkshake

Barcelona
23:45
div 18

Sleep

Barcelona
18:00
div 18

Bright Joy i Jems, Lia Sampai

Barcelona
20:00
div 18

Cuco

Barcelona
20:00
Entrades disponibles
div 18

Luis Albert Segura

Barcelona
20:00
div 18

Esperit!

Barcelona
20:00
div 18

Rose Avalon, Steel God

Barcelona
20:00
div 18

Oriol Ginestà

Alcoletge
20:30
Entrades disponibles
div 18

Zoo, JazzWoman

València
20:30
div 18

Sinaia

Sant Boi de Llobregat
21:00
Entrades disponibles
div 18

Eric Fuentes, Tesseire

Barcelona
21:00
div 18

Liannallull, The Missing Leech

Blanes
21:00
div 18

Cut Killer, Delvon Lamarr Organ Trio, Little Simz, Rebelmadi...

Barcelona
21:00
Anterior Següent

Concerts gratuïts

dimarts, 15 octubre 2019
oct 15

The Sey Sisters

Barcelona
20:00
oct 16

Laly Rodriguez, Samuel Arderiu

Barcelona
21:30
oct 17

Drop Collective

Banyoles
22:00
oct 18

Bright Joy i Jems, Lia Sampai

Barcelona
20:00
oct 18

Liannallull, The Missing Leech

Blanes
21:00
oct 18

Tribade, Roba Estesa, Extracto de Lúpulo

Banyoles
23:00
oct 18

El diluvi, Itaca Band, La Fúmiga, DJ Drasen

Xaló
23:00
oct 19

Maat , Plombiers, Redfall Haze

Barcelona
10:27
oct 19

Les Sueques de la Plana (Guida Sellarès i Coloma Bertran), M...

Alfés
17:00
oct 19

Àngel Andreu, El Fill del Mestre, Lo Pardal Roquer, Meritxel...

Tàrrega
19:00
oct 19

Joan Garriga i el Mariatxi galàctic

Banyoles
20:00
oct 19

filferro

Mont-roig del Camp
21:00
oct 19

Cultum mortis, Siroll, Human Ashtray

La Bisbal d'Empordà
22:00
oct 19

Buhos

Martorell
22:00
oct 19

Último Rekurso, Trivoid, Sinaia

Ripollet
22:30
oct 19

Roko Banana, Xavi Sarrià, Sybarites

Banyoles
23:00
oct 20

Cafè d'Alger , Carles Belda, Cesk Freixas, Corrandes són cor...

Sabadell
12:00
oct 20

Bufant fort street Band

Banyoles
16:00
oct 20

Mazoni, Dj Hochi

Banyoles
21:30
oct 21

Clara Peya

Banyoles
21:00
oct 23

Isidre Caro i Enric Badal

Barcelona
21:30
oct 25

Jahzzmvn, Lil Russia, Rebel Diaz

Barcelona
21:30
oct 25

Diazepunk, Poison Heart, Rekovers

Girona
21:30
oct 25

Bad Mongos, Fetus, Illinois, President Xai

Girona
22:00
oct 26

Paula Peso

Barcelona
13:30
Anterior Següent

L'altaveu.cat utilitza cookies (galetes) per oferir-te una millor experiència. Clicant "Accepto", consenteixes l'ús de galetes al teu dispositiu tal i com descrivim a la nostra política de cookies.