Pròxims concerts

dissabte, 29 febrer 2020
dis 29

2princesesbarbudes, La Tosca Brava

Girona
12:00
dis 29

Filles europees

Barcelona
13:00
dis 29

Escola de música Tri-To, Lluc Casares Trio

Barcelona
19:00
dis 29

Cobla Ciutat de Girona amb Beatrice Jimenez i Albert Deprius...

Girona
19:00
dis 29

Miryam Quiñones

Barcelona
19:45
dis 29

Meute

Barcelona
20:00
dis 29

Efrén López Music

Orpesa
20:00
dis 29

Black Music Big Band, Maruja Limón, O’Funk’illo, Ramon Mirab...

Girona
20:00
dis 29

Algiers

Barcelona
20:00
dis 29

IZAL

Barcelona
20:00
dis 29

Blowfuse, Crim, Deadyard, La Inquisición

Granollers
21:00
Entrades disponibles
dis 29

Mamita Papaya

Barcelona
21:00
dis 29

Disaster Jacks, PAÜRA

Barcelona
22:00
dis 29

Ballaveu, Duo Absynthe

Barcelona
22:00
dis 29

Ferran Palau

Vic
22:00
dis 29

Manel

Peralada
22:00
dis 29

Red Pèrill

Sant Feliu de Guíxols
22:30
dis 29

Tarraco Surfers

Constantí
22:30
dis 29

Fightback, Sacrifici

Reus
23:30
dis 29

Noctàmbuls, Saüc

Salou
23:30
dis 29

Los de Marras

Valls
23:30
dis 29

Tapeo Sound System, De Mortimers Gang Live Karaoke Band

Taradell
23:55
diu 01

Lia Sampai

Tarragona
12:00
diu 01

Jaume Oliver, Marc Pusó

Manresa
12:00
diu 01

Joan Isaac, Sílvia Comes

Manresa
19:00
Anterior Següent

Concerts gratuïts

dissabte, 29 febrer 2020
feb 29

2princesesbarbudes, La Tosca Brava

Girona
12:00
feb 29

Escola de música Tri-To, Lluc Casares Trio

Barcelona
19:00
feb 29

Efrén López Music

Orpesa
20:00
feb 29

Black Music Big Band, Maruja Limón, O’Funk’illo, Ramon Mirab...

Girona
20:00
feb 29

Disaster Jacks, PAÜRA

Barcelona
22:00
feb 29

Red Pèrill

Sant Feliu de Guíxols
22:30
feb 29

Tarraco Surfers

Constantí
22:30
feb 29

Noctàmbuls, Saüc

Salou
23:30
feb 29

Tapeo Sound System, De Mortimers Gang Live Karaoke Band

Taradell
23:55
mar 05

Meritxell Brugué Noguer

Barcelona
19:30
mar 06

Pd Marranes, PD L-Mental, Pd Pekadoras

Barcelona
19:00
mar 06

Denitsa Dikova, Joana Bravo, Mireia Tejero, Úrsula San Crist...

Barcelona
19:30
mar 06

ANNA COLOM

Barcelona
20:00
mar 06

Polseguera, TBA

Barcelona
20:30
mar 06

Miquel Pujadó

Almacelles
22:30
mar 07

Black Music Big Band Junior

Girona
12:00
mar 07

Corcs Drum & Organ,, Dijous Paella, pascual & els desnatats,...

Olesa de Montserrat
12:30
mar 07

Lasta Sanco, Bandtokades, Dj Joe Lee, PDs Jack Paradise, PD ...

Cervera
19:30
mar 12

Tarta Relena

Sant Cugat del Vallès
20:00
mar 12

Pirat's Sound Sistema

Cerdanyola del Vallès
23:30
mar 13

Joina

Barcelona
20:00
mar 13

Eva Ruiz

Lleida
21:00
mar 13

Camden

Manresa
23:00
mar 14

Karamba

Girona
12:00
mar 14

Ramon Barr

Barcelona
13:00
Anterior Següent

L'altaveu.cat utilitza cookies (galetes) per oferir-te una millor experiència. Clicant "Accepto", consenteixes l'ús de galetes al teu dispositiu tal i com descrivim a la nostra política de cookies.