Pròxims concerts

divendres, 3 abril 2020
Entrades disponibles
div 03

Pablo Gad, Channel One, Mafia & Fluxy ft Megumi Mesaku & Aba...

L'Aldea
12:00
div 03

The Sisters of Mercy

Barcelona
20:30
div 03

Núria Graham

Vic
20:30
div 03

Tomeu Penya

Barcelona
21:00
div 03

Cor d'Obeses, Obeses

Girona
21:00
div 03

El Petit de Cal Eril

Torelló
21:00
div 03

Roi Méndez

Barcelona
21:00
div 03

Alba Mirás, Esteban Faro

Barcelona
21:00
Entrades disponibles
div 03

Big Stuff Soul Band

Barcelona
21:30
div 03

Suu

Girona
22:00
div 03

31 FAM, Artista convidat

Mataró
22:00
div 03

Jamones Con Tacones

Barcelona
22:00
div 03

Marta Knight

Igualada
23:00
div 03

Marta Knight

Igualada
23:00
dis 04

Dj Coco, Erol Alkan

Barcelona
00:30
dis 04

Arpaviejas, Demofobia, Disidencia, Eskupe, Guerrilla urbana,...

Tàrrega
10:18
Entrades disponibles
dis 04

Aba Shanti I, O.B.F. Sound System & Junior Roy, Iration Step...

L'Aldea
12:00
dis 04

Marina Paredes

La Vila Joiosa
17:00
dis 04

Mawela Rapera d´Alacant

Alacant
18:00
dis 04

Adrià Pagès, Lia Sampai

Barcelona
19:45
dis 04

Pedro Sierra

La Vila Joiosa
20:15
dis 04

Marta Knight, Pau Vallvé

Barcelona
20:30
dis 04

Jo Jet i Maria Ribot

Manresa
20:30
dis 04

Claudio Gabriel Sanna i Rall Grup

Barcelona
21:00
dis 04

Dr. Queen

Barcelona
21:00
Anterior Següent

Concerts gratuïts

dissabte, 4 abril 2020
abr 04

Marina Paredes

La Vila Joiosa
17:00
abr 04

Mawela Rapera d´Alacant

Alacant
18:00
abr 04

Pedro Sierra

La Vila Joiosa
20:15
abr 05

Andreu Valor

Cocentaina
19:30
abr 16

Magalí Sare, Sebastià Gris

Sant Cugat del Vallès
20:00
abr 19

Ivette Nadal

Sentmenat
12:30
abr 24

Magalí Sare

Girona
18:00
abr 24

Meritxell Neddermann

Girona
19:15
abr 24

Attitude For Destruction BCN - Guns N' Roses Tribute

Malgrat de Mar
23:00
abr 25

Nuri Total

Barcelona
18:00
abr 25

Camil Arcarazo Trio, Escola de música Centre de les Arts de ...

Barcelona
19:00
maig 04

A Kontra Korrent

Maials
22:00
maig 09

Marc Suárez

Barcelona
12:00
maig 12

Meritxell Brugué Noguer

Girona
20:00
maig 13

Brigitte Laverne, Marc Dorian

Tàrrega
23:30
maig 15

Gertrudis

Barcelona
18:00
maig 15

Suu, The Tyets, Edu Escaño, Dj Moncho

Tàrrega
19:30
maig 16

Paula Domínguez

Barcelona
12:00
maig 16

A Kontra Korrent

Montoliu de Lleida
22:00
maig 16

Gertrudis, Maruja Limón, Sunkusi

Tàrrega
23:30
maig 17

Blue Birds

Sentmenat
12:30
maig 21

Banús Duo

Sant Cugat del Vallès
20:00
maig 23

Maruja Limón

Barcelona
12:00
maig 23

A Kontra Korrent

Corbins
22:00
maig 30

Las Noray

Barcelona
12:00
Anterior Següent

L'altaveu.cat utilitza cookies (galetes) per oferir-te una millor experiència. Clicant "Accepto", consenteixes l'ús de galetes al teu dispositiu tal i com descrivim a la nostra política de cookies.